Polski Związek Hokeja na Trawie

Memoriał Adama Filemonowicza

Uczniowski Klub Sportowy „Bałagany” z Łubianki zaprasza zespoły do udziału w XXIII  Międzynarodowym Memoriale im. Adama Filemonowicza w hokeju na trawie, który odbędzie się od 31 stycznia do 2 lutego w Łubiance (powiat toruński). 

W zawodach będą uczestniczyć zawodnicy chłopcy urodzeni w roku 2007 i młodsi. W skład ekipy wchodzi 8 zawodników w tym bramkarz oraz trener. Organizatorzy Memoriału zabezpieczają bezpłatne boiska (sale gimnastyczne), zakwaterowanie wyżywienie, napoje oraz opiekę medyczną na zawodach.

Do Łubianki należy zabrać ze sobą własny śpiwór, karimatę lub materac. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 150 zł. od zespołu. Drużyny przybywające dzień wcześniej mogą skorzystać z wyżywienia i zakwaterowania, ale za dodatkową odpłatnością (kolacja, śniadanie 7,00 zł., obiad 11,00 zł.).

Organizatorzy gwarantują wyżywienie od obiadu 31.01. do śniadania 02.02.2020 r. oraz suchy prowiant dla drużyn z odległych miejscowości powracających do domu.

Zgłoszenia zostaną zweryfikowane na początku stycznia. Organizatorzy poinformują o przyjęciu zespołów w dniach 7-10 stycznia 2020 r.

Zgłoszenia należy przesyłać do 7 stycznia 2020 r. na adres:

Uczniowski Klub Sportowy „Bałagany”

ul. Chełmińska 1

87-152 Łubianka

e-mail: balagany.lubianka@wp.pl,   r.dubicki@vp.pl

tel. (56) 6748030, 501937726     

Uwaga! Jeśli Twój klub lub stowarzyszenie organizuje turniej czy zawody hokeja na trawie w Polsce, możesz napisać na e-mail: rzecznik@pzht.pl. Nasza Federacja chętnie rozpropaguje Twój turniej i poinformuje o jego szczegółach za pośrednictwem naszych kanałów.

Filip Sobczak