Polski Związek Hokeja na Trawie

Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej z udziałem Łukasza Zwierzchowskiego

Od 30 listopada do 11 grudnia na Filipinach rozgrywane są Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej (South East Asian Games). Arbitrem w turnieju hokeja na trawie jest Łukasz Zwierzchowski.

Na Filipinach rozpoczęły się Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej. To multidyscyplinarne, międzynarodowe zawody sportowe, w których uczestniczą zawodnicy z krajów Azji Południowo-Wschodniej. Wśród dyscyplin, w których rywalizują sportowcy jest również halowa odmiana hokeja na trawie.

Na turniej na Filipinach został wyznaczony przez Międzynarodową Federację Hokeja na Trawie (FIH) polski arbiter Łukasz Zwierzchowski. Turniej hokeja rozpoczął się wczoraj (4 grudnia) i potrwa do środy. Polak sędziował mecz otwarcia Tajlandia kontra Republika Związku Mjanmy. – Na Igrzyskach Azji Południowo-Wschodniej sędziuje jako arbiter neutralny – powiedział nam dziś Łukasz Zwierzchowski.

Poczynania naszego sędziego będziemy na bieżąco śledzić i informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Filip Sobczak