Polski Związek Hokeja na Trawie

Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie

W tym tygodniu PZHT wyruszył w kolejną podróż promocyjną. W środę (13 listopada) gościliśmy w Stęszewie, a dziś gramy w hokeja w Skierniewicach.

Zgodnie z zapowiedziami, w tym tygodniu Polski Związek Hokeja na Trawie wyruszył w podróż. Wczoraj pracownicy PZHT oraz reprezentant Polski Mikołaj Gumny gościli w Stęszewie. Najpierw opowiadaliśmy o hokeju, potem przeprowadziliśmy zajęcia, a na koniec Mikołaj Gumny rozdawał autografy. Dziś jesteśmy już w kolejnym mieście – w Skierniewicach i promujemy hokej z reprezentantami „młodzieżówki” Bartoszem Zaworskim i Marcinem Szczęsnym. Scenariusz zajęć jest bardzo podobny.

W obu miastach Polski Związek Hokeja na Trawie zostawił prezenty – kilkanaście kijów do hokeja na trawie. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Już w przyszłym tygodniu odwiedzimy kolejne miejsce. Tym razem będziemy promować naszą dyscyplinę w Toruniu.

– Wizyty w szkołach to świetna forma propagowania naszej dyscypliny. Entuzjazm, z jakim się spotykamy przechodzi nasze oczekiwania. Dla wielu osób, zarówno dzieci jak i nauczycieli jest to pierwszy kontakt z hokejem na trawie i zależy nam, aby zapamiętali go na długo – mówi Mateusz Grochal z PZHT.

Jeśli jesteś działaczem klubu hokejowego lub po prostu chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojego miasta, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy napisać na e-mail: mateusz.grochal@pzht.pl, żeby ustalić szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.


Filip Sobczak