Polski Związek Hokeja na Trawie

W Gąsawie porozmawiamy na temat „Hokej Superligi”

W środę (21 sierpnia) w Gąsawie odbędzie się spotkanie władz „Hokej Superligi” z przedstawicielami klubów. 

Czas na otwarcie zupełnie nowej karty w historii polskiego hokeja na trawie. Już 7 września odbędzie się pierwsza kolejka zreformowanych rozgrywek o Mistrzostwo Polski, czyli „Hokej Superligi”. Na nieco ponad dwa tygodnie przed pierwszym gwizdkiem prezes zarządu „Hokej Superligi” Marcin Nowaczyk organizuje specjalne spotkanie na temat rozgrywek.

„Hokej Superliga” zaprosiła na wydarzenie przedstawicieli wszystkich drużyn – WKS Grunwald Poznań, KS Pomorzanin Toruń, KS Warta Poznań, LKS Rogowo, AZS AWF Poznań, AZS Politechnika Poznańska, Start Gniezno oraz LKS Gąsawa – które będą występować w lidze. 

– Celem spotkania jest przede wszystkim ustalenie warunków spotkań w ramach rozgrywek „Hokej Superligi” oraz tak zwanych meczów support’owych drużyn U-14. Chcemy się spotkać i porozmawiać, żeby spotkania o Mistrzostwo Polski były atrakcyjne dla kibiców na stadionie, ale także tych, którzy śledzą rozgrywki w internecie – mówi prezes „Hokej Superligi” Marcin Nowaczyk.

Spotkanie zostanie zorganizowane w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Żnińskiej 19 w Gąsawie (sala 15) o 18:00. Zaś pierwsza kolejka „Hokej Superligi” odbędzie się już 7 września. Wszystkie nowości, które wprowadzamy do rozgrywek o Mistrzostwo Polski seniorów przedstawiamy w naszych mediach społecznościowych – Facebook oraz Instagram. Szczegóły na temat ligi już niedługo zamieścimy również na naszej stronie internetowej – www.pzht.pl.

Filip Sobczak