Polski Związek Hokeja na Trawie

Kursokonferencja w Poznaniu

Przez trzy dni – od 30 sierpnia do 1 września – w Poznaniu będzie odbywać się kursokonferencja trenerska oraz sędziowska. Wydarzenie organizują Wydział Wyszkolenia PZHT oraz Kolegium Sędziów PZHT.

Pierwszego dnia – w piątek (30 sierpnia) – odbędzie się tylko szkolenie dla przyszłych edukatorów. Zaś w sobotę (31 sierpnia) szkolenie dla trenerów i sędziów rozpocznie się o 13:00 i potrwa do 19:00. Ostatniego dnia – w niedzielę (1 września) – zaplanowano tylko szkolenie dla trenerów. Potrwa od 9:00 do 13:00.

Szczegółowy program już niedługo zostanie opublikowany w oddzielnym komunikacie – zapraszamy do systematycznego zaglądania do zakładki „Komunikaty” w menu głównym na stronie www.pzht.pl

Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania, a organizator koszty wyżywienia. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji noclegu – koszt 60 zł od osoby. 

W związku z wydawaniem nowych licencji, prosimy o przywiezienie na szkolenie zdjęcia w formacie paszportowym. Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać na adres: biuro@pzht.pl do środy, 21 sierpnia.

Filip Sobczak