Polski Związek Hokeja na Trawie

Kadra jest już w Indiach

Reprezentacja Polski dotarła do Indii. Od 6 do 15 czerwca Polacy wezmą udział w Hockey Series Finals.

Biało-czerwoni w fazie grupowej zmierzą się z Indiami (5 miejsce w rankingu FIH), Rosją (22) oraz Uzbekistanem (43). W drugiej grupie znalazła się Japonia (18), Meksyk (39), RPA (16) oraz USA (25). Zwycięzcy pierwszej i drugiej grupy awansują bezpośrednio do meczów półfinałowych, natomiast ekipy z miejsc 2-3 zmierzą się w ćwierćfinałach. Więcej na temat tego turnieju przeczytacie po kliknięciu TUTAJ.

Tymczasem biało-czerwoni dotarli do Azji. Lot przebiegał spokojnie, ale emocjonująco zrobiło się po wyjściu z samolotu. Na naszą kadrę czekało już mnóstwo dziennikarzy, którzy chcieli mieć chociaż kilkusekundową wypowiedź zawodników do swoich serwisów informacyjnych. Wyzwania podjęli się kapitan Paweł Bratkowski oraz Maciej Janiszewski.

W New Dehli na naszych czekał także przedstawiciel Hockey India, który pomógł Polakom w nadaniu bagażu oraz przejściu z międzynarodowego na krajowy terminal.

Niezwykle zainteresowani naszymi zawodnikami są nie tylko żurnaliści. O zdjęcia proszą zwykli mieszkańcy czy obsługa hotelu, w którym śpią Polacy. Niektóre z nich umieszczamy w naszych mediach społecznościowych:

Instagram – www.instagram.com/polishfieldhockey

Facebook: www.facebook.com/PolskiHokej/ oraz www.facebook.com/PolishFieldHockeyTeam

Teraz czas już na pełną koncentrację. Za kilka dni mecz z Uzbekistanem. Przypominamy, że przed rozpoczęciem turnieju biało-czerwoni rozegrają sparing z RPA.

Filip Sobczak