Polski Związek Hokeja na Trawie

Przed nami kursokonferencja sędziów i szkolenie delegatów technicznych

Polski Związek Hokeja na Trawie przypomina, że w dniach 5-6 kwietnia (piątek i sobota) w nowym biurze PZHT przy ul. Starołęckiej 36 w Poznaniu odbędzie się kursokonferencja dla sędziów i szkolenie delegatów technicznych.

W najbliższy piątek (5 kwietnia) o 17:00 przewidziane jest szkolenie dla sędziów z zakresu obsługi systemu przekazu informacji HQ, dyskusja na temat proponowanego przez zarząd PZHT nowego systemu wynagrodzeń dla sędziów oraz zwrotu kosztów przejazdów, informacja na temat nowego systemu przydzielania meczów oraz wybór kolegium sędziowskiego. Drugiego dnia zaplanowano szkolenie teoretyczne, testy teoretyczne oraz sprawnościowe. Zakończenie przewidziano na około 16:00.

W sobotę (6 kwietnia) w godzinach od 12:00 do 16:30 odbędzie się szkolenie dla delegatów technicznych. Prosimy wszystkie kluby o wytypowanie dwóch delegatów technicznych, którzy wezmą udział w szkoleniu.

Koszt noclegu i wyżywienia w hotelu IOR (ul. Węgorka 20) dla sędziów (z piątku na sobotę) pokrywa PZHT. Prosimy o przesłanie potwierdzenia obecności na adres biuro@pzht.pl. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Filip Sobczak