Polski Związek Hokeja na Trawie

Spędź wakacje z gwiazdami hokeja na trawie!

Wzorem lat ubiegłych Polski Związek Hokeja na Trawie przy współpracy z holenderską firmą SportWays przygotował specjalną ofertę dla młodych zawodniczek i zawodników z naszego kraju.

SportWays to renomowany na całym świecie organizator obozów hokejowych dla dzieci i młodzieży. Udział w nich to gwarancja dobrej zabawy połączonej z nauką nowych umiejętności oraz możliwość poznania gwiazd światowego hokeja. Międzynarodowy wymiar obozów pozwala na doskonalenie znajomości języków obcych oraz nawiązywanie ciekawych kontaktów.

W wyniku świetnej, kilkuletniej współpracy z przedstawicielami firmy SportWays, Polski Związek Hokeja na Trawie, otrzymał propozycję zaoferowania kilku młodym adeptom hokeja z Polski udziału w obozie Amsterdam 7. Dutch Premier League Hockey Camp w wyjątkowej obniżonej cenie, 250 EUR/os. Wiek uczestników to 10-15 lat.

Termin obozu to 11-17 sierpnia 2018.  W ramach tej kwoty organizator zapewnia: nocleg w namiotach na terenie klubu AH&BC, pełne wyżywienie, około 6 godzin zajęć treningowych dziennie, stroje treningowe oraz warsztaty hokejowe prowadzone przez najlepszych zawodników w Europie. W programie obozu liczne atrakcje oraz zajęcia integracyjne z rówieśnikami z całej Europy.  Koszty dojazdu na miejsce obozu pokrywa uczestnik. Możliwy darmowy odbiór z lotniska Schipol w Amsterdamie. 

Regulamin zgłoszeń:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy:  rzecznik@pzht.pl do dnia 5.05.2019.  W treści maila proszę podać imię i nazwisko, datę urodzenia, klub uczestnika oraz imię i nazwisko trenera klubowego. W załączeniu do maila prosimy o przesłanie krótkiego (30-45 sek), nagrania przedstawiającego wyjątkowe, wyróżniające daną osobę umiejętności hokejowe. Liczymy na kreatywne pomysły. 

Na podstawie przesłanych zgłoszeń, do dnia 15.05  komisja składająca się z członków Wydziału Wyszkolenia podejmie decyzję o przyznaniu pięciu miejsc. Więcej informacji na temat obozu znajdziecie po kliknięciu TUTAJ.

Chcesz przeżyć wyjątkowe wakacje wypełnione hokejem? Szukasz ciekawej okazji podszkolenia języka angielskiego? Czekamy na Twoje zgłoszenie!