Polski Związek Hokeja na Trawie

Zostań Młodzieżowym Liderem EHF 2019

Od 13 do 17 sierpnia w Antwerpii odbędzie się Festiwal Młodzieży EHF. W tym samym miejscu i terminie zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie.

Festiwal Młodzieży EHF skupia młodzieżowych liderów hokeja na trawie z całej Europy. Event jest doskonałą okazją do podzielenia się swoimi pomysłami i wizją na naszą dyscyplinę sportu. – Nasi delegaci nawiązują także nowe znajomości, przyjaźnie i kontakty z rówieśnikami z całej Europy – dodają przedstawiciele EHF.

Kulminacyjnym punktem zjazdu jest konkurs na Młodzieżowego Lidera EHF 2019 roku. – Najpierw uczestnicy pokazują swoje projekty, a potem EHF wybiera zwycięzcę. Autor najlepszej pracy będzie miał okazję zaprezentować się na Walnym Zgromadzeniu EHF –  tłumaczą organizatorzy.

W tym roku  jednym z gości specjalnych Festiwalu Młodzieży będzie najlepszy sędzia na świecie Marcin Grochal. Polak opowie młodzieży o swoich wzlotach i upadkach oraz poświęceniu, dzięki któremu osiągnął międzynarodowy poziom.

Młodzieżowym Liderem EHF 2019 roku może zostać oczywiście reprezentant Polski. Każda federacja zgłasza dwóch delegatów – mężczyznę oraz kobietę w wieku od 16. do 30. roku życia. 

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz wziąć udział w tegorocznym Młodzieżowym Festiwalu EHF, napisz do Polskiego Związku Hokeja na Trawie – rzecznik@pzht.pl lub biuro@pzht.pl

Filip Sobczak