Polski Związek Hokeja na Trawie

Wystartowała platforma „FIH.live”

19 stycznia FIH uruchomił swoją platformę „FIH.live”. Za jej pośrednictwem będzie można oglądać między innymi FIH Pro League, Mistrzostwa Świata czy kwalifikacje olimpijskie.

Założeniem „FIH.live” jest zachęcanie użytkowników do generowania treści, które pomogą rozwijać hokej na trawie. Wszystkie Związki krajowe, które należą do FIH otrzymają dostęp do platformy, aby mogły transmitować „na żywo” własne wydarzenia. Oczywiście FIH będzie współpracować również z Polskim Związkiem Hokeja na Trawie.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, na „FIH.live” będzie można obejrzeć między innymi Mistrzostwa Świata czy zbliżające się kwalifikacje olimpijskie, w których wezmą udział reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn. Ponadto dzięki „FIH.live” można śledzić i oglądać „na żywo” spotkania FIH Pro League. Platforma oferuje także archiwum, dlatego o każdej porze dostępne są archiwalne mecze oraz odcinki programu „Inside the D”.

Moim zdaniem to świetna inicjatywa dla światowej społeczności hokeistów. Platforma pozwoli zaangażować się zarówno obecnym fanom, jak i osobom, które dopiero mają zostać kibicami hokeja na trawie – mówi Thierry Weil, dyrektor generalny FIH.

Platforma jest dostępna po kliknięciu TUTAJ.

Filip Sobczak