Polski Związek Hokeja na Trawie

Newsletter PZHT – 9.01.2018 r.

INFORMACJE KRAJOWE

Przepraszamy za kilkudniowe opóźnienia, ale na początku roku w Związku było bardzo dużo pracy ze względu na rozliczenie minionych dwunastu miesięcy.

Od 1 stycznia uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej. Większość działów jest już gotowa, aczkolwiek wciąż pracujemy nad szczegółami, między innymi nad zakładką dla Klubu Olimpijczyka PZHT. 

Od 2 stycznia Polski Związek Hokeja na Trawie przygotowuje wnioski o dofinansowanie działań na najbliższy rok przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

3 stycznia 2019 roku na obiektach sportowych Politechniki Poznańskiej przy ul. Przystań odbyło się doroczne spotkanie podsumowujące miniony rok działalności Klubu Olimpijczyka PZHT.  

INFORMACJE MIĘDZYNARODOWE

Otrzymaliśmy potwierdzenie z EHF (Europejskiej Federacji Hokeja), iż nasz kraj odwiedzi dyrektor zarządzający Federacji, Angus Kirkland.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZARZĄDU

W Związku trwa kontrola prowadzona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Została ona wywołana prośbą aktualnego Zarządu PZHT oraz skargami byłych pracowników, którzy twierdzą, że były Zarząd PZHT w roku 2016 oraz do listopada 2017 nie odprowadzał za nich składek ZUS.

Filip Sobczak