Polski Związek Hokeja na Trawie
Mecze międzynarodowe kadry narodowej kobiet i K-21, 05-09.11.2018 – Holandia

Mecze międzynarodowe kadry narodowej kobiet i K-21, 05-09.11.2018 – Holandia

Harmonogram meczów:

6.11.2018 – 19.00

Push Breda – Polska

7.11.2018 – 19.30

VMH&CC MOP – Polska

8.11.2018 – 20.30

Union Nijmegen – Polska

Skład kadry narodowej kobiet:

  1. Rybacha Marlena – MHC Oranje-Rood Eindhoven
  2. Monika Polewczak – THGC Grossflottbeker Hamburg
  3. Gabara Anna – VMH&CC MOP
  4. Sztybrych Małgorzata – VMH&CC MOP
  5. Katerla Amelia – GHHC Groningen
  6. Paulina Reder – HC Wien
  7. Wiśniewska Natalia – Royal Antwerp HC
  8. Karolina Grochowalska – KS Hokej-Start-Brzeziny
  9. Paula Sławińska – KS Hokej-Start-Brzeziny
  10. Błaszyk Wiktoria – AZS Politechnika Poznańska
  11. Suszyńska Natasza – AZS Politechnika Poznańska
  12. Hyla Jowita – AZS Politechnika Poznańska
  13. Skoraszewska Daria – AZS Politechnika Poznańska
  14. Zalewska Aleksandra – AZS Politechnika Poznańska
  15. Tatarczuk Sandra -UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  16. Lipka Anna – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

Sztab szkoleniowy:

  1. Maciej Wrzesiński – trener kadry narodowej
  2. Bartosz Szotek – trener współpracujący/monitoring
  3. Łukasz Jułga – trener współpracujący
  4. Maciej Czapczyk – fizjoterapeuta

Skład kadry młodzieżowej kobiet:

  1. Julita Grzelak – KS Hokej-Start Brzeziny
  2. Natalia Jastrzębska – KS Hokej-Start Brzeziny
  3. Julia Kucharska – UKS Orient II Łozina
  4. Julia Medoń – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  5. Maria Śniegórska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  6. Julia Rudkiewicz – UKS Orient II Łozina
  7. Aleksandra Kucharska – UKS Orient II Łozina
  8. Natalia Dejneka – UKS Orient II Łozina
  9. Karolina Lisowska – AZS Politechnika Poznań
  10. Patrycja Sęk – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  11. Aleksandra Dymińska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  12. Kornelia Żywocka – AZS Politechnika Poznań
  13. Weronika Dziubek – KS Hokej Start Brzeziny
  14. Magdalena Pabiniak – KS Hokej Start Brzeziny
  15. Natalia Wiśniewska -UKHT Ósemka Tarnowskie Góry
  16. Natalia Oleś – KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy:

  1. Maciej Jankowiak – trener kadry
  2. Alicja Koperska – trener współpracujący
  3. Jakub Gdula – fizjoterapeuta